BIZNESOWE

SESJE BIZNESOWE, PORTRET BIZNESOWY,

SESJE KORPORACYJNE

 

Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w fotografii portretowej i studyjnej wykonuję również profesjonalne, portretowe sesje firmowe oraz sesje wizerunkowe.  Zajmuję się również fotografią eventową, cyklicznie fotografuję korporacyjne wydarzenia najczęściej na Śląsku, Małopolsce oraz w Warszawie.

Od wielu lat współpracuję z szerokim gronem klientów, wśród nich, są zarówno osoby fizyczne, jak i organizacje prawne. Fotografowałem m. in dla ING Bank Śląski S.A., Cushman&Wakefield Sp. z o.o., DTZ, Foster, Akademia WSB oraz dla wielu innych podmiotów prawnych.

 

Profesjonalna i naturalna Fotografia Biznesowa

 

W fotografii biznesowej najważniejszy jest dla mnie efekt swobody i naturalności. Poza samym fotografowaniem, skupiam się na kreowaniu przyjaznej atmosfery sesji zdjęciowej, tak by wykonywane fotografie emanowały pozytywną energią. Poza pięknym światłem to właśnie naturalność i delikatny uśmiech sprawiają, że zdjęcia biznesowe są udane. Mam nadzieję, że odnajdą Państwo emocje, o których wspominam na zdjęciach zamieszczonych w poniższej galerii.

 

Sesje Biznesowe na Śląsku

(studio: ul. Chrzanowskiego 5, Bytom)

 

Sesje wizerunkowe przeprowadzam zazwyczaj we własnym studio fotograficznym, lub w siedzibie klienta.

Decyzję o miejscu wykonania sesji zdjęciowej podejmuję wraz z klientem, po zapoznaniu się z oczekiwaniami względem finalnego efektu zdjęciowego.

Posiadam w pełni wyposażone studio fotograficzne, zlokalizowane w centrum Bytomia (ul. Chrzanowskiego 5).

 

Sesje Biznesowe w Krakowie i Warszawie

(Studio Chmury – ul. Hoża)

 

Swoje usługi fotograficzne świadczę również w Warszawie oraz w Małopolsce. Jestem w stanie dotrzeć wraz z moim sprzętem w każde miejsce w kraju.

W Warszawie najczęściej wykonuję sesje biznesowe w siedzibie klienta oraz w Studio Chmury (ul. Hoża). Decyzję o miejscu wykonywania sesji zdjęciowej każdorazowo podejmujemy wspólnie z klientem, po uprzednim uwzględnieniu oczekiwań klienta.

Posiadam mobilny, fotograficzny sprzęt studyjny wysokiej klasy, zatem profesjonalne studio fotograficzne, mogę w kilka chwil wykreować w dowolnej przestrzeni biurowej bądź magazynowej.

W przypadku organizacji sesji zdjęciowych, zapewniam możliwość zorganizowania i skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki i fryzjerki.