Wizerunkowe

SESJE WIZERUNKOWE I PORTRETOWE

 

W ramach studyjnych bądź plenerowych sesji portretowych czasem wykonuje sesje typowo biznesowe, a czasem bardziej artystyczne sesje wizerunkowe lub sesje kobiece. Zdarza się, że w trakcie jednej sesji łączę kilka konwencji. Wszystko zależy od oczekiwań klienta oraz ustaleń poczynionych przed sesją zdjęciową.

Charakter sesji zawsze dopasowuję do klienta, jego możliwości, zdolności i planów związanych z sesją zdjęciową.

SESJE KOBIECE I SESJE CIĄŻOWE NA ŚLĄSKU

 

Sesje zdjęciowe na Śląsku najczęściej odbywają się w moim studio fotograficznym zlokalizowanym w Bytomiu, przy ulicy Chrzanowskiego 5. Na życzenie klienta, sesja może również odbyć się w plenerze jak i w domu klienta/klientki. Posiadam niezbędny sprzęt fotograficzny, by móc zorganizować sesję zdjęciową dosłownie wszędzie. Sesje zdjęciowe poza studiem podlegają osobnej indywidualnej wycenie.

Na stałe współpracuję z wizażystką oraz fryzjerką, ich usługi można zamówić by profesjonalnie przygotować się do sesji zdjęciowej.

 

SESJE PORTRETOWE I SESJE KOBIECE W WARSZAWIE

 

W Warszawie sesje portretowe i kobiece wykonuję zwykle w Studio Chmury (ul. Hoża). Studio oferuje dwie niezależne przestrzenie fotograficzne, które zapewniają duże możliwości kreacji, zarówno dla fotografa jak i modela. W przypadku organizacji sesji zdjęciowej w Warszawie, również zapewniam możliwość skorzystania z usług wizażystki oraz fryzjerki. Usługi te podlegają dodatkowym opłatom ustalanym indywidualnie przed sesją.

 

VOUCHERY PREZENTOWE

NA PORTRETOWE SESJE FOTOGRAFICZNE W BYTOMIU I W WARSZAWIE

 

Na każdy rodzaj sesji zdjęciowej wykonywanej w moim studio, mogę przygotować stosowny Voucher. Vouchery mogą być przekazane zarówno w wersji elektronicznej, jak i w wersji papierowej (Voucher przekazywany jest w minimalistycznej ramce).

Vouchery na sesje zdjęciowe w moim studio nie mają daty ważności. To od Państwa zależy, kiedy Voucher zostanie wykorzystany. Ceny Voucherów prezentowych zaczynają się od 200 zł.

By zapoznać się z pełną ofertą dotyczącą oferty studyjnej proszę o kontakt mailowy (foto@bartoszjastal.com) lub telefoniczny (+48 513125200).

Vouchery mogą dotyczyć sesji zdjęciowych organizowanych w Bytomiu oraz w Warszawie (Studio Chmury, u. Hoża).

Zapraszam do kontaktu!