Wizerunkowe

SESJE WIZERUNKOWE I PORTRETOWE

 

W ramach studyjnych bądź plenerowych sesji portretowych czasem wykonuje sesje typowo biznesowe, a czasem bardziej artystyczne sesje wizerunkowe lub sesje kobiece. Zdarza się, że w trakcie jednej sesji łączę kilka konwencji. Wszystko zależy od oczekiwań klienta oraz ustaleń poczynionych przed sesją zdjęciową.

Charakter sesji zawsze dopasowuję do klienta, jego możliwości, zdolności i planów związanych z sesją zdjęciową.

SESJE KOBIECE I SESJE CIĄŻOWE NA ŚLĄSKU

 

Sesje zdjęciowe na Śląsku najczęściej odbywają się w moim studio fotograficznym zlokalizowanym w Bytomiu, przy ulicy Chrzanowskiego 5. Na życzenie klienta, sesja może również odbyć się w plenerze jak i w domu klienta/klientki. Posiadam niezbędny sprzęt fotograficzny, by móc zorganizować sesję zdjęciową dosłownie wszędzie. Sesje zdjęciowe poza studiem podlegają osobnej indywidualnej wycenie.

Na stałe współpracuję z wizażystką oraz fryzjerką, ich usługi można zamówić by profesjonalnie przygotować się do sesji zdjęciowej.

 

SESJE PORTRETOWE I SESJE KOBIECE W WARSZAWIE

 

W Warszawie sesje portretowe i kobiece wykonuję zwykle w Studio Chmury (ul. Hoża). Studio oferuje dwie niezależne przestrzenie fotograficzne, które zapewniają duże możliwości kreacji, zarówno dla fotografa jak i modela. W przypadku organizacji sesji zdjęciowej w Warszawie, również zapewniam możliwość skorzystania z usług wizażystki oraz fryzjerki. Usługi te podlegają dodatkowym opłatom ustalanym indywidualnie przed sesją.